Stawiamy na partnerstwo i zaufanie w kontaktach handlowych

Współpraca

W Zdrowo Tutaj oferujemy wyłącznie godne zaufania i jakościowe produkty, o prostym składzie, wolnym od szkodliwych dodatków. Mówimy STOP! agresywnej chemii, produkcji nastawionej na ilość (a nie jakość), a także nadmiernej eksploatacji zasobów naturalnych.

Zwracamy uwagę na to, aby dostępne u nas produkty pochodziły z certyfikowanych upraw oraz powstawały z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Chcemy sukcesywnie rozwijać naszą ofertę, aby zapewnić naszym Klientom lepszy dostęp do tego, co zdrowe, naturalne i bezpieczne. W związku z tym chętnie podejmiemy współpracę z producentami:

  • zdrowej żywności,
  • superfoods,
  • naturalnych kosmetyków,
  • naturalnych przypraw i ziół,
  • ekologicznych środków czystości.

Jeżeli Twoje produkty powstają zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju i tak jak my, masz na względzie kondycję naszej planety, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Wspólnie zadbajmy o lepsze warunki do życia dla przyszłych pokoleń!

Dobro pszczół leży nam na sercu dlatego dbamy o to aby nasz asortyment pochodził ze zrównoważonych produkcji. Chcemy współpracować z odpowiedzialnymi pszczelarzami, którzy przykładają wagę do tego, aby podczas zbioru miodu, mleczka pszczelego, pierzgi czy propolisu nie wyrządzać szkody mieszkańcom ula.

Zależy nam na produktach reprezentujących wysoką jakość. Chcemy sprzedawać wyłącznie to, co jest zdrowe, naturalne i wyprodukowane z zachowaniem odpowiedniego nadzoru sanitarnego.

Współpraca

Dołącz do nas już dziś!