Brown House & Tea. Z pasji do herbat kraftowych

brown-house-and-tea-z-pasji-do-herbat-kraftowych-filizanka-herbaty-w-dloniach-kobiety-delikatne-biale-kwiaty-oplataja-rece

Dla tych, którzy mają dość sklepowych “herbat” – Brown House & Tea  – będzie strzałem w dziesiątkę. Podejście Kasi – bo tak ma na imię właścicielka – jest praktycznie identyczne do tego, co reprezentuje Zdrowo tutaj. Tak samo jak my, nienawidzi ona ściemy. Tak samo jak my, sprawdza wszystko, co przedstawia Klientom. Dlatego to była tylko kwestia czasu, aby nasze drogi się połączyły. Głęboko wierzymy, że pokochasz Kasię tak, jak my! Skąd ta pewność? Wystarczy spojrzeć, jak wspaniałe rzeczy dla nas przygotowała!

Raj wielbicieli herbaty

Czy to, że Brown House & Tea jest zdrowe – oznacza, że mają mały wybór? Absolutnie nie! Mimo że Kasia dokładnie przygląda się każdemu produktowi i czuwa nad produkcją każdej herbaty, to nadal dba o różnorodny asortyment. W naszym sklepie nie znajdziesz klasycznej “herbaty” Earl Grey z torebki. Nie, nie, nie. Porzuć szarą rzeczywistość i odkryj nasze wyjątkowe białe herbaty! Wolisz napar, który przywędrował do nas prosto z Indii? A może intryguje Cię wywar z kwiatami osmantusa? A to dopiero początek tego, co mamy do pokazania!

brown-house-and-tea-kolaz-zdjec-katarzyna-ogrodzinska-kwiaty-bzu-dzbanek-do-herbaty-kubek-gruby-welniany-swetr

Wszystko dobre. Wszystko zdrowe.

Oprócz tego, wraz z Brown House & Tea przygotowaliśmy dla Ciebie przepyszne (i zdrowe!) zielone herbaty z dodatkami trawy cytrynowej i imbiru. Możesz nawet wybrać, czy wolisz zieloną herbatę z Wietnamu, czy może Korei. Wszystko zależy od Twojego gustu. Ale nawet jeżeli szukasz czegoś naprawdę niespotykanego, to jesteśmy gotowi. Wystarczy, że zainteresujesz się naszym Milk Oolong lub Bless No Stress, czyli ziołową mieszanką z adaptogenami. Jedno spojrzenie i będziesz wiedzieć, że mamy wszystko, czego Twoja dusza może zapragnąć!

brown-house-and-tea-jeju-sencha-organiczna-zielona-herbata-lisciasta-jeju-sencha-koreanska

Brown House & Tea

Jeju Sencha ekologiczna zielona herbata

koreańska - 40 g

35.90zł

W pełni odpowiedzialny biznes.

Tak, jak my – Brown House & Tea również uważa, że natura świetnie sobie radzi ze smakiem. Niepotrzebna jest szkodliwa chemia, wspomagacze, czy (co najgorsze) nieregulowane i ukryte aromaty. Kasia na początku swojej drogi poświęciła mnóstwo czasu i energii na to, by prześwietlić tę branżę. To, co odkryła, sprawiło, że już nigdy nie spróbowała “herbaty” z torebki! Dlatego kontroluje cały proces zbiorów i produkcji. Skracając tym prawię o połowę drogę z plantacji – do Twojego domu!

brown-house-tea-katarzyna-ogrodzinska-skalba-z-filizanka-herbaty-herbaty-rosalba-tilsa-kolaz-zdjec

Prawdziwa pasja do herbat kraftowych

Różni ludzie mają bzika na różnych punktach. W przypadku Kasi można śmiało powiedzieć, że ma prawdziwego fioła na punkcie herbat. Jednak nie tylko herbaty są jej mocną stroną. Angażuje się ona też w pomoc planecie poprzez działania less waste, czy refill dla wracających Klientów. Dodatkowo dba o to, by jej firma nie produkowała nadmiernego śladu węglowego i współpracuje jedynie z uprawami ekologicznymi. Chcesz wiedzieć więcej na temat działań Kasi związanych z odpowiedzialnym biznesem? Kliknij tutaj! Oznacza to, że kupując od nas herbatę z Brown House & Tea – dbasz tak o swoje zdrowie i kubki smakowe, jak i o całą planetę!

brown-house-and-tea-self-love-biala-herbata-z-kwiatami-osmantusa-i-mieta-40-g

Brown House & Tea

Self Love biała herbata

z kwiatami osmantusa i miętą - 40 g

35.90zł

Rozsmakuj się w tym, co dobre!

Śmiało możemy powiedzieć, że trudno znaleźć lepszego producenta herbat w Polsce. Zaangażowanie, pasja i determinacja, jaką wykazuje się Brown House & Tea jest – lekko mówiąc – imponująca. Dlatego też, jako Zdrowo tutaj nie mieliśmy absolutnie żadnych wątpliwości co do naszej wspólnej przyszłości. Widząc, że produkcja ich herbat jest zgodna z naszą filozofią, a zaangażowanie w ekologię równe naszemu – wiedzieliśmy, że to jest to.

Najwyższa pora, byś odkrył świat herbaty kraftowej!

brown-house-and-tea-katarzyna-ogrodzinska-skalba-z-drewnianym-pudlem-pelnym-herbta-odwrocona-plecami

 

Zainteresował Cię ten artykuł? Poleć go znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *