Plantuli – zapachy natury i wspomnień zamknięte w świecach sojowych

plantuli-swieca-bibliotheque-na-otwartej-ksiazce

W sklepie Zdrowo tutaj oferujemy nie tylko produkty spożywcze, ale również zdrowsze zamienniki świec parafinowych. Dbamy nie tylko o wasz układ pokarmowy, ale chcemy wspierać magię relaksacyjnych chwil. Do naszych skromnych progów sklepu Zdrowo tutaj zaprosiliśmy markę Plantuli, która posiada w ofercie świece i woski sojowe. To surowiec wysokiej jakości, biodegradowalny, wegański i niemodyfikowany. Tej niesamowitej marce pozwoliliśmy rozgościć się na dłużej. Jesteśmy zwolennikami dobrych intencji i cenimy magię niezapomnianych chwil.

Zapach najpiękniejszych wspomnień

Roślinny wosk to utwardzony olej sojowy wyciskany z nasion. To zdrowy zamiennik parafiny, która jest pochodną ropy naftowej. Marka Plantuli dba, by każdy zwolennik świec naturalnych, odnalazł w asortymencie swoje szczęście. Oferuje wiele zapachów, dając nieograniczone możliwości budowania niezapomnianego nastroju. Zapach świec pochodzi z naturalnych olejków eterycznych. Plantuli posiada w swoim asortymencie woski o orientalnych zapachach, aromatach lasu oraz kwiatów. W bukietach zapachowych odnajdziesz również woń inspirowaną ulubionymi perfumami. Wdech i wydech – to najpiękniejszy zapach wspaniałych chwil!

plantuli-kolaz-zdjec-wlascicielka-firmy-swiece-z-wosku-sojowego

Świece sojowe ręcznie robione

Marka Plantuli wprowadza do asortymentu coraz więcej zapachów inspirowanych dobrymi momentami. Bez wątpienia największym hitem stała się świeca Bibiotheque, której zapach inspirowany jest powieściami Carlosa Ruiza Zafona. Woń bibliotecznych półek i klimatycznych książek pozwala na moment przenieść się do innego świata – krainy powieści, rozterek bohaterów i niezapomnianych emocji. Marka stale powiększa swoją ofertę, wprowadzając nowe produkty. Oferuje woski i świece sojowe i ma już setki zwolenników. Czy Ty będziesz następny?

plantuli-secret-forest-swieca-sojowa-120-ml

Plantuli

Secret Forest świeca z wosku sojowego

secret forest - 120 ml

49.90zł

Stworzone z potrzeby serca

Świece sojowe są wykonywane ręcznie na każdym etapie. Zatapiany w naturalnym wosku jest niebielony, bawełniany knot. Procesowi powstawaniu produktów, od samego początku, towarzyszy chęć urozmaicania i zatrzymywania wyjątkowych chwil. Autorka zadbała o wszystkie detale – dzięki niższej temperaturze topnienia (ok. 45 st. C) roztapiający się wosk nie parzy. A co najważniejsze – naturalny wosk sojowy nie brudzi, a świece wypalają się do ostatniej kropli. To zdrowa i bezpieczna alternatywa wosków parafinowych.

plantuli-kolaz-zdjec-swiece-i-wklady-do-kominka-z-wosku-sojowego

Podróż w najdalsze zakątki aromatów

Z każdym kolejnym zapaleniem świecy, przenosimy się w inną rzeczywistość. Kompozycja zapachowa Plantuli Dream zaprasza w cytrusową podróż, uzupełnioną delikatną i relaksacyjną lawendą. Na wycieczkę do malowniczej Francji zaprasza zapach Provance Garden. Na moment wstąpić możesz do lasu – odpalając Secret Forest. To tylko kilka z kierunków, które oferuje zapachowe “biuro podróży” Plantuli. My lubimy ostry zapach olejku paczuli i wybieramy Spicy Evening, a Ty? Jaką aromatyczną podróż wybierasz? Uwaga – kontrola biletów!

Popieramy świadome wybory

My, sklep Zdrowo tutaj, wybieramy zawsze to, co zgodne z naszą misją. Cenimy dobre chwile i nie pozwalamy na ich ulotność – zatrzymujemy je na dłużej, wprowadzając do asortymentu sklepu markę świec sojowych Plantuli. Cieszymy się, że możemy urozmaicać zapachem Twoje najpiękniejsze momenty. Wolisz delikatny aromat lawendowego pola, czy może egzotyczny zapach ciepłych chwil wakacji? Który zapach wybierasz? Jedno jest pewne – to zapach zdrowego wosku sojowego, a nie sztucznej i szkodliwej parafiny.

plantuli-kolaz-zdjec-swiece

Zainteresował Cię ten artykuł? Poleć go znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *